fbpx

Szkolenia

Program szkoleniowy Akademii RE/MAX oparty jest na najlepszych praktykach oraz doświadczeniach z rynku nieruchomości, wspomagany jest dodatkowo wiedzą uznanych specjalistów.
Wszyscy współpracownicy RE/MAX mają dostęp do unikatowej wiedzy i mogą wciąż doskonalić swoje umiejętności.

Jakie szkolenia oferuje Akademia RE/MAX?

RE/MAX Compass
Szkolenie, które pomaga właścicielom stworzyć płynny proces wdrożenia agenta, aby zapewnić nowym agentom właściwy start.
RE/MAX Compass zapewnia właścicielom łatwy w użyciu i w adaptacji system zarządzania biurem.

RE/MAX Accelerate
Nowy modułowy program szkoleniowy przeznaczony dla agentów, którzy dołączyli do sieci, a także istniejących agentów RE/MAX.
Został zaprojektowany tak, aby dać agentom umiejętności potrzebne do zapewnienia doskonałej obsługi klienta podczas procesu sprzedaży, umożliwiając im osiągnięcie sukcesu w branży opartej na usługach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

RE/MAX Elevate
RE/MAX Europe, wspólnie z Richardem Robbinsem, międzynarodowym trenerem, opracowali potężne szkolenie, które przeniesie naszych najlepszych agentów w Team Leaderów.
Wdrażając RE/MAX Elevate, zapewnimy agentom narzędzia i strategie, których potrzebują, aby stworzyć Team by zdominować dzisiejszy rynek!
Obecnym Team-om pomoże stać się jeszcze silniejszymi, wspierając Team Leaderów technikami i narzędziami, których potrzebują, aby się rozwinąć!

Kampania RE/MAX+
8-tygodniowy program skierowany do właścicieli biur i ich zespołów wspomagający skuteczną rekrutację.

Kampania Go4more
Dwa główne tematy i dwie grupy docelowe, z jednym ogólnym celem biznesowym.
Dla agentów inspiracja do działania, aby zwiększyć wydajność i poprawić wyniki sprzedażowe.
Dla właścicieli biur inspiracja do podjęcia cotygodniowych działań, co bezpośrednio wpłynie na produktywność i utrzymanie agentów w biurach. .

Jako agentka poznałam firmę (i branżę) od środka. Gdy pojawiły się sukcesy, wzrosły moje motywacje i ambicje – a może by tak spróbować jako franczyzobiorca? – pomyślałam. Wystartowałam pod renomowaną marką RE/MAX i wg sprawdzonego (w mega-skali) modelu. Odważyłam się i przyłożyłam się (bo początki nie są łatwe). Dziś nie żałuję i mam apetyt na dalszy rozwój!

Elżbieta Zakrzewska
Właściciel, RE/MAX Experts Poznań

Chcesz zostać agentem nieruchomości?

Interesuje Ciebie otwarcie własnego biura nieruchomości pod szyldem RE/MAX?